GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – WYSOKA

Jolanta i Jarosław Metkowscy - powiat tucholski

„Agroturystyka na cisowym szlaku” to idealne miejsce dla osób ceniących sobie bezpośredni kontakt z dziewiczą przyrodą, a wszystko to dzięki położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów zielonych, z dala od innych siedlisk ludzkich. (więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – MOKRE

Barbara i Ryszard Madej - powiat mogileński

Gospodarstwo Państwa Madej jest typowym gospodarstwem rolnym, w którym podopieczni mogą poczuć atmosferę prawdziwej wsi. (więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – LUBIEWICE

Małgorzata i Grzegorz Oparka – powiat tucholski

Gospodarstwo Państwa Oparka to idealne miejsce dla osób z artystycznym zacięciem. Położone w otoczeniu pól i lasów, już od progu otacza odwiedzających ciepłem i rodzinną atmosferą. (więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – KĘSOWO

Maria i Radosław Januszewscy – powiat tucholski

Gospodarstwo Państwa Januszewskich jest miejscem, w którym osoby starsze mogą znaleźć odskocznię od codziennych trosk i zmartwień. Ciepło i zrozumienie płynące od opiekuna oraz przebojowa osobowość wolontariusza sprawiają, że jest to raj dla wszystkich spragnionych towarzystwa i aktywności.

(więcej…)
Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – KRUSZKA

Monika Pestka – powiat tucholski

Gospodarstwo w Kruszce jest idealnym miejscem dla osób kochających krajobraz polskiej wsi. Położone jest na niewielkim wzgórzu, przy Jeziorze Cekcyńskim Wielkim, w otoczeniu pól i łąk. Stare sady pozwalają odpocząć w ich cieniu, zaś kwiaty rosnące wokół budynków napawają otoczenie pięknym zapachem. (więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – NIESTRONNO

Anna Mataczyńska – powiat mogileński

Tradycyjne, wielopokoleniowe gospodarstwo rolne. Można tu odnaleźć ciszę, spokój i ludzką życzliwość.

(więcej…)
Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – TUCHOLA

Elżbieta Augustyńska - powiat tucholski

Gospodarstwo Pani Augustyńskiej to prężnie działające gospodarstwo rolne, przypominające swym charakterem dawne dworki wiejskie. Położone jest przy granicy Rezerwatu Doliny Rzeki Brdy, w otulinie Parku Krajobrazowego.

(więcej…)
Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – ŁOPATKI

Anna Janowska - powiat wąbrzeski

Gospodarstwo opiekuńcze w Łopatkach jest typowym przykładem tradycyjnego gospodarstwa rolnego. To tutaj można zaznać prawdziwej polskiej wsi i spędzić czas na łonie natury. Spokojna okolica sprzyja spacerom i podziwianiu przyrody.

(więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – LEGBĄD

Jadwiga i Marian Wolińscy - powiat tucholski

Gospodarstwo funkcjonuje w dwóch lokalizacjach: w Legbądzie oraz w Koślince, gdzie właściciele prowadzą agroturystykę. W Koślince, w otoczeniu lasów i łąk, można „usłyszeć ciszę”, pospacerować, a komu dopisze szczęście wróci z koszykiem pełnym grzybów. Czas spędzony tutaj to również okazja do wspólnych rozmów, którym szczególnie sprzyja pyszne ciasto i kawa. Legbąd zaś, położony w centrum wsi, jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie towarzystwo i możliwość poznania lokalnej kultury. (więcej…)

Czytaj więcej
GOSPODARSTWO OPIEKUŃCZE – JEZIORKI

Bernadeta i Tomasz Lasek - powiat świecki

Gospodarstwo rolne Państwa Lasek to idealne miejsce dla osób, którzy pragną poczuć się jakby czas na chwilę się zatrzymał. Leży ono w malowniczej miejscowości Jeziorki, wśród dziewiczej przyrody łąk i lasów. Wielką atrakcją jest tutaj jezioro przylegające bezpośrednio do gospodarstwa, w którym przy odrobinie szczęścia można spotkać wydrę, a nawet bobra.

  (więcej…)
Czytaj więcej