NABÓR DLA PODOPIECZNYCH

Potrzebujesz pomocy w wykonywaniu codziennych czynności?

Czujesz się samotny? Chciałbyś brać udział w zajęciach aktywizujących?

Lubisz zwierzęta, spacery i zajęcia na świeżym powietrzu?

Możesz skorzystać z opieki dziennej świadczonej w gospodarstwach opiekuńczych stworzonych w ramach projektu „Zielona opieka – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim”. Gospodarstwo opiekuńcze zapewnia opiekę dzienną w dni robocze dla grupy osób. Możesz brać udział w zajęciach związanych z tradycyjnym gospodarstwem rolnym, rękodzielniczych, czytaniu książek, miło spędzać czas na rozmowach z innymi i spacerach. Opiekun pomoże Ci w pełni uczestniczyć w zajęciach i będzie czuwał nad Tobą. W gospodarstwie zjesz obiad i odpoczniesz przy herbacie.

Jeśli chcesz poznać ofertę poszczególnych gospodarstw zajrzyj do zakładki „Projekt Zielona Opieka/Profile gospodarstw”.

Opłata za korzystanie z gospodarstwa zostanie skalkulowana indywidualnie dla każdego zainteresowanego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij do Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie (na adres: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 89-122 Minikowo, z dopiskiem „Zielona opieka – trwałość”).

 

Inne informacje o warunkach uczestnictwa uzyskasz w Minikowie (tel. 52 386 72 13 lub 52 386 72 34 lub 52 386 72 44, od 7.30 do 15.30).

Gospodarstwa opiekuńcze funkcjonują w ramach trwałości projektu „Zielona opieka – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim” realizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Lokalną Grupę Działania „Bory Tucholskie”.

Do pobrania:

karta-zgloszeniowa-podopieczny-trw.docx

 

karta zgloszeniowa podopieczny trw

Do pobrania